קורס תיווך נדל"ן

כרטיס הכניסה שלך למרכז העניינים של עולם הנדל"ן. רישיון תיווך עושים רק ב- MySide! לומדים מהטובים ביותר ומצטרפים למהפכת השקעות הנדל"ן של ישראל!

MYSIDE מעניקה לכם ליווי חם בהתאמה אישית, עם ביטחון ומחויבות לאמון ואמינות לכל אורך התהליך. אנו דוגלים בהצעת ספקטרום רחב של שירותים, עורכים סקר מעמיק ועל פיו מבססים תוכנית פרקטית וחכמה, תוך עמידה בתקציב ובמטרות האישיות שלכם בראש סדר העדיפויות.

רוצים לעסוק בנדל"ן? קורס אחד, והמקצוע בידיים שלכם.

השאירו פרטים למידע נוסף.

למה לעשות קורס מתווכי נדל"ן ב- MySide?

הניסיון מדבר בעד עצמו. עם אלפי לקוחות מרוצים ובוגרים שעוסקים כיום בתחום התיווך כסוכני נדל"ן מצליחים, אנו מצהירים באחריות שהשיטה שלנו לייצור סוכני נדל"ן כמכונות משומנות מוכיחה את עצמה בכל פעם מחדש. 

ב- MySide מעבירים הרבה מעבר לחומרים הנדרשים למעכר המבחן, ומספקים כלים שיכינו אתכם לנצח את עולם הנדל"ן ולעשות משכורות של 5 ספרות בחודש תוך מספר חודשים. 

יחס אישי חם אמינות ואחריות הם הערכים המובילים כחברה, והם השומרים על המוניטין הגבוה שצברנו בתור החברה המובילה בתחום השקעות הנדל"ן בארץ, אותו אנו ממשיכים להעביר הלאה לדורות הבאים.

קורס מתווכי הנדל"ן שלנו ב- MySide מועבר במשך כ- 10 מפגשים פרונטליים, ומספק את כל מה שאתם רוצים לדעת על עולם הנדל"ן (ואפילו קצת יותר) ממובילי ענף הנדל"ן בישראל. במהלך הקורס הם משתפים בכל הידע שצברו במשך השנים, ועוזרים להכין אתכם גם למבחן וגם לתפקיד של סוכני נדל"ן מצליחים ומרוויחים. 

למצטייני הקורס, תינתן הזדמנות פז להשתלב בחברת Myside כסוכני נדל"ן מן השורה.

 

למה לא ללמוד לבד?

מאחר והחומרים הנדרשים למעבר מבחן רישיון התיווך כוללים חומרים משפטיים ספציפיים לתחום הנדל"ן, כדאי ואפילו מומלץ ללמוד יחד עם אנשי מקצוע, וגם להקים קבוצת למידה שתאפשר לכם לשנן את החומר יחד ולקבל ביטחון לקראת המבחן. 

בזכות הפרקטיקות מהעולם האמיתי, הדוגמאות והסימולציות המועברים במהלך הקורס, אתם יכולים להיות בטוחים שעם סיומו תנשמו את המידע, ותוכלו לדקלם אותו גם בשעות הקטנות של הלילה. 

ב- MySide, הרצון והמחוייבות העמוקה שלנו להפוך אתכם לסוכני הנדל"ן הטובים ביותר שתוכלו להיות, מעניקים לכם ידע וכלים שניתן למצוא רק תחת קורת הגג שלנו. אם שאלתם את עצמכם "למה 10 מפגשים, כשכל חברה מציעה ממוצע של 4-5 מפגשים?", הסיבה היא שמהקורס שלנו תצאו עם כלים למעבר המבחן ולהתנהלות בשטח כסוכנים מקצועיים, בלי שוקיסטיות ביום הראשון ועם הרבה קשרים וביטחון.

 

מה כולל קורס התיווך שלנו?

הקורס נמשך על פני 10 מפגשים פרונטליים, המועברים על ידי פז ואור מייסדי חברת MySide – חברת השקעות הנדל"ן המובילה בישראל. 

השיעורים כוללים הסבר אינפורמטיבי על חוקים רלוונטיים: חוק המתווכים במקרקעין, הגנת הצרכן, החוזים, המקרקעין, מכר, הגנת הדייר, התכנון והבנייה, מס שבח ועונשין. פסקי דין ודוגמאות בכל נושא. בנוסף, מתרגלים סימולציות ודוגמאות ממצבים אמיתיים והכנה למבחן הרישוי.

 הקורס כולל מידע נרחב על עולם הנדל"ן, אופן ההתנהלות בשטח והדרכים החכמות לסגור עסקה ולמנף אותה.

אנחנו ב- MYSIDE מדריכים אתכם עד לקבלת הרישיון, ומכשירים אתכם לכבוש את עולם הנדל"ן כדי שגם אתם וגם הלקוחות שלכם תיהנו מרווח מקסימלי על בסיס חודשי.

השאירו פרטים למידע נוסף.

שאלות ותשובות

כמתווכי נדל"ן, יש לכם יכולת לסייע לשני הצדדים בעסקת מכירה או רכישה של נכסים. כמתווכים, אתם מציעים נכסים או שירותים מתאימים ללקוחות, מטפלים בתהליכי ההתקשרות והפרטים המשפטיים, ומאפשרים לשני הצדדים לסגור את העסקה בצורה מקצועית ומסודרת, כשכל אחד והרווח שלו.

השכר הממוצע של סוכני נדל"ן משתנה בהתאם לאזור ולמדינה בה הם פועלים. לפי נתוני משרד הכלכלה על שכר העובדים בישראל לשנת 2021, השכר הממוצע של סוכן נדל"ן בישראל עומד על כ- 13,000 שקלים לחודש. כמובן שזה ממוצע ויכול להיות שהשכר של סוכן נדל"ן המועסק בחברת נדל"ן גדולה יהיה גבוה יותר בהתאם לניסיון והאפשרויות שחברת הנדל"ן תוכל להציע.
באופן כללי, ככל שהסוכנים מנוסים ומצליחים יותר, כך תנאי השכר שלהם יגדלו בהתאמה.

מעבר של מבחן הרישוי אינו דבר של מה בכך ולכן קודם כל – מזל טוב! כמי שמחוייבים להצלחה של התלמידים, אנו דואגים להציע למצטיינים שלנו אפשרות להשתלב בחברה כסוכני נדל"ן. איתנו ב- MYSIDE, אתם עוברים תהליך הכשרה מקיף שבסופו תוכלו "לשחות" בעולם הנדל"ן כמו דגים, ובכל מקרה של שאלה תמיד לפנות אל בעלי החברה; האנשים עם כל התשובות לכל השאלות.

בואו נדבר

השאירו פרטים ונחזור אליכם
בהקדם לשיחת ייעוץ חינם!

דילוג לתוכן