השקעות נדל"ן בחיפה

משקיעים בנדל"ן עם חברה אכפתית ואמינה, שמובילה בביטחון מכירה של כל נכס לתשואה מקסימלית.

השקעות הנדל"ן המובילות בישראל מחכות לכם ממש כאן.

השאירו פרטים למידע נוסף.

השקעות נדל"ן בחיפה עם MYSIDE

חברת MYSIDE נכנסת לכובע שלכם, ועוזרת לכם לבסס אסטרטגיה חכמה להשקעות נדל"ן עבור נכס אחד וגם עשרה. 

החברה מלווה אתכם יד ביד עם אכפתיות וביטחון, משלבי החיפוש אחר הנכס שכדאי להשקיע בו כולל הכנה ושיפוץ, להשכרה של הנכס לתקופה ממושכת בהתאם לשווי הנכס ואחוזי העלייה שלו בשוק, ועד למכירה של הנכס עם ברווח מקסימלי. 

גם בימים שבהם מחירי הנדל"ן מרקיעי שחקים, כדאי לקנות דירה שבעתיד תהיה ההכנסה הפאסיבית והפנסיה שלכם, כל עוד אתם מקפידים לעשות הכול בצורה חכמה ושיטתית, ועם חברה שנלחמת בשבילכם.

ב- MYSIDE כל השקעה מתחילה בתהליך מיפוי מקיף, שכולל הבנה מעמיקה של הצרכים והתקציב שלכם מראש, כמו גם של הרצונות והיכולות שלכם להשקיע בנכס. לאחר מכן, החברה מתחילה לחפש את הנכס המושלם עבורכם, וממליצה לבדוק אותה ברשות המיסים על כל עסקה שהיא מביאה לשולחן, כדי להדגיש את איכות ההשקעה במחשבה ובפתרונות.

החברה גם דואגת לליווי מקיף שכולל יעוץ מצד יועץ משכנתאות ועורך דין, בכדי להבטיח עסקה טובה ובטוחה שבה שני הצדדים מבינים את כל הסעיפים, יודעים בדיוק על מה הם חותמים ומה הם מקבלים. 

עם סגירת העסקה, ניתנת אפשרות לשפץ את הנכס ואף להשכיר אותו במשך תקופה, בכדי ליהנות מהכנסה פאסיבית גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך. MYSIDE היא החברה היחידה שערבה לשנת שכירות מראש, בין אם נמצא שוכר או לא, ואף מקפידה לנהל את הנכס לכל אורך הדרך מול השוכרים ומול שכני הבניין. 

כאשר עובר די זמן, ניתן להציע את הנכס למכירה וליהנות מתשואה נאה וגדולה בטווח הארוך, שניתן להשתמש בה גם בהשקעה הבאה שלכם עם חברת MYSIDE. החברה מקבלת פניות להשקעות חוזרות לעיתים קרובות, בזכות יכולתה למקסם כל עסקה, להעניק שירות חם ואכפתי ולעמוד בהבטחות שלה מולכם עד למסירת המפתח וסגירה של עסקה רווחית. 

 

איך זה עובד?

1

מיפוי תמונת מצב מעמיק

מיפוי תמונת מצב מעמיק – של הרצונות, הצרכים והיכולות שלכם, כמו גם של מצב השוק.

2

רכישה של נכס ראשון

כשכל פסיק ונקודה ברורים לכם, ואתם יכולים לחתום בשלווה וביטחון מלא.

3

שיפוץ הנכס

במידת הצורך, בכדי להעלות את שווי הנכס בשוק ולהגדיל את הסיכויים למכור אותו ברווח מקסימלי. 

4

השכרת הנכס

עם התחייבות לתשלום שכירות שנה מראש! להנאה מהכנסה פאסיבית אופטימלית.

5

מכירת הנכס

כשמגיע הרגע המתאים, במחיר הגבוה והמומלץ ביותר עבורכם.

והכל חוזר חלילה בעסקה הבאה...

אומרים עלינו

ההשקעה הנכונה מחכה לכם ממש כאן, ב- MYSIDE – משרד השקעות הנדל"ן המוביל במדינה.

השאירו פרטים למידע נוסף.

שאלות ותשובות

השקעת נדל"ן היא רכישה של נכס, פרטי או מסחרי, לא למטרות מגורים או שימוש אישי, אלא למטרות השכרה ומכירה. השקעת נדל"ן טובה נמדדת בהבדל ברווח הסופי שמקבל המשקיע, לעומת הסכום הראשוני שהושקע בנכס גם בשלבי הרכישה וגם בשלבי השיפוץ והתיקון במידה ונעשו.

השקעות הנדל"ן של MYSIDE נבדקות בצורה המדוקדקת ביותר, כאילו החברה בוררת את המידע עבור ההורים של הבעלים. החברה מקפידה ללוות אתכם לאורך כל הדרך, ומתחייבת להציג את כל המידע בשקיפות מלאה, כך שתדעו בדיוק מה אתם מקבלים ועל מה אתם חותמים.

לא בכדי אינספור לקוחות חוזרים אל החברה לעשות השקעה שנייה וגם שלישית, בזכות התשואה יוצאת הדופן שקיבלו מהעסקה הראשונה.

מוכנים לצאת לדרך? צרו קשר למידע נוסף.

לבד כמובן שלא, אבל עם חברה שמתמחה בתחום ויכולה להוביל אתכם ממצב של מחשבה למצב שיש לכם השקעה עם תזרים חיובי ורווח מקסימלי, בהחלט כדאי ואפילו מומלץ.

חבל שההון העצמי שלכם יעלה אבק מתחת למזרן, כשהוא יכול לייצר תשואה אופטימלית עבורכם ועבור הילדים שלכם בעתיד.

בואו נדבר

השאירו פרטים ונחזור אליכם
בהקדם לשיחת ייעוץ חינם!

דילוג לתוכן