תכנון פיננסי - יעוץ משכנתאות

תכנון פיננסי וייעוץ משכנתא עם יועצים מנוסים ואמינים שבאמת אכפת להם. הובלת כל נכס לתשואה אופטימלית ברווח מקסימלי!

MYSIDE מעניקה לכם ליווי חם בהתאמה אישית, עם ביטחון ומחויבות לאמון ואמינות לכל אורך התהליך. אנו דוגלים בהצעת ספקטרום רחב של שירותים, עורכים סקר מעמיק ועל פיו מבססים תוכנית פרקטית וחכמה, תוך עמידה בתקציב ובמטרות האישיות שלכם בראש סדר העדיפויות.

השקעת הנדל"ן בתנאי המשכנתא המומלצים בשוק מחכה לכם ממש כאן.

השאירו פרטים למידע נוסף.

יעוץ משכנתאות ותכנון פיננסי עם MYSIDE

אנחנו ב- MYSIDE נכנסים לראש שלכם, ועוזרים לכם לבסס את האסטרטגיה המתאימה ביותר ליכולות הפיננסיות שלכם, בעזרת בחירת מסלול המשכנתא הנכון עבורכם. 

ניתן להסתייע בנו לצורך קבלת משכנתא לצורך רכישת דירה/בית לשימוש פרטי, משכנתא לצורך רכישת נכס להשכרה או לרכישת נכס להשקעה, כולל איתור הנכס וטיפול בכל התהליך עד למכירתו ברווח אופטימלי. 

עסקאות משכנתא נפוצות בשוק

קיימות מספר סוגי משכנתאות שכדי לבחור בניהן צריך להכירן.

משכנתא רגילה – סוג המשכנתא הנפוץ ביותר. משכנתא שניתנת עבור בית פרטי, דירה או נכס מסחרי, ומבוטחת על ידי הנכס עצמו.

משכנתא בעלות קבועה – משכנתא זו זהה למשכנתא רגילה, אך מציעה לספק תשלום קבוע של המשכנתא למשך כל תקופת ההלוואה. תשלום זה יכול להשתנות לאחר פרק זמן מסוים לבחירתכם או להישאר בעינו עד לסיום ההלוואה.

משכנתא עם תשלום משתנה – משכנתא זו מציעה תשלום חודשי שמשתנה על פי שיעורי הריבית הנוכחיים. ככל שריבית עולה או יורדת, התשלום החודשי עלול להשתנות.

משכנתא לתקופות קצרות – משכנתא שמציעה תנאים משתלמים יותר, בעקבות הדרישה להעביר את התשלום המלא במשך זמן קצר יותר, לעומת משכנתאות רגילות.

משכנתא ללא עמלות – משכנתא שתנאי ההלוואה בה דומים למשכנתאות רגילות, אך ללווים אין צורך לשלם עמלות נוספות על ההלוואה. הסכום המירבי שניתן להלוות ותנאי ההלוואה עשויים להשתנות לפי מספר גורמים, כגון הכנסת הלווה.

בכל אחד מן המקרים, סוג המשכנתא והאפשרויות ישתנו בהתאם לגובה סכום דמי המשכנתא, יכולת ההחזר החודשית, חישוב הריבית והתנאים לפריסת החזר החוב, משך השנים, אפשרויות לפעולות נוספות כמו מחזור משכנתא וכד'.

 

איך זה עובד?

1

אפיון פיננסי מעמיק

בשלב הראשון, נבצע אתכם מעבר מקיף על התזרים ויכולות ההחזר החודשי שלכם, הרצונות, הצרכים ומגוון הפרמטרים שיחד משקפים את היכולות הכלכלית שלכם לרכוש נכס. 

2

איתור הנכס המושלם

מיפוי תמונת המצב של שוק הנדל"ן כיום, והצגה של מגוון נכסים שמתאימים לפרמטרים שסיכמנו בשלב האפיון.

3

המלצה על משכנתא מתאימה

מעבר על מספר משכנתאות ובחירת המשכנתא המתאימה עבורכם.

והכל חוזר חלילה בעסקה הבאה...

אומרים עלינו

אנחנו ב- MYSIDE עוזרים לאתר עבורכם את המשכנתא הנכונה ביותר, בתנאים המשתלמים ביותר.

השאירו פרטים למידע נוסף.

שאלות ותשובות

לפני שלוקחים משכנתא או משקיעים בנכס, חייבים לוודא את יכולת ההחזר באופן אישי.
ההבנה של המצב הפיננסי האמיתי של הלקוחות בצורה גלויה ושקופה, מאפשרת לנו כיועצים להציע לכם את האפשרויות הטובות ביותר, כמו כפפה ליד, ולקבל את התמורה הטובה ביותר לכסף ולהשקעה.

ניתן לקחת משכנתא למספר מטרות: רכישת בית פרטי למגורים, הקמה של עסק או עבור עריכה של השקעות נדל"ן.
במקרים רבים, נדרשת משכנתא גם לנכס שמיועד להשכרה, כמו גם יעוץ ושירות של ניהול המושכר. כאן נכנסים לתמונה חשיבה מקצועית ויעוץ משכנתאות מקצועי, שבעזרתם כל לקוחותינו יכולים לקבל החלטות מושכלות, ולפעול באופן מיטבי להשגת רווחיות מקסימלית.

שני הגורמים החשובים ביותר לייעוץ בתחום המשכנתאות הם:

חישוב של דמי הריבית – לקוחות רבים דואגים מגובה הריבית שהם חייבים לשלם על המשכנתא שלהם. עם זאת, חשוב לזכור שדמי הריבית נקבעים באופן מפורש בחוזה, לכן ניתן לבחון את תנאי העמלה ולהשוות אותם בין הצעה אחת לאחרת, כדי לוודא שבחרתם במשכנתא המשתלמת ביותר.

תנאי החזר חוב – ללא תשומת לב לתנאי ההחזר, לקוחות יכולים למצוא את עצמם משועבדים לתנאי החזר חוב קפדניים ולהתקשות לעמוד בהם. חשוב לבדוק את תנאי החזר החוב בעת בחירת המשכנתא, ולוודא שהם עומדים ביכולת הפיננסית של הלקוח.

רק אחרי שבדקנו ומיפינו את כל הצרכים והאפשרויות שלכם, אנו ניגשים לייעץ ולהציע את האופציה הטובה ביותר בהתאמה אישית.

בואו נדבר

השאירו פרטים ונחזור אליכם
בהקדם לשיחת ייעוץ חינם!

דילוג לתוכן