השקעות נדל"ן

למרות שניתן כיום להתחיל להשקיע עם כל הון עצמי, אנשים רבים לא נכנסים לתחום השקעות נדל"ן ומאבדים את ההזדמנות למנף את מצבם הכלכלי ולצעוד למען החופש. בהשקעת נדל"ן, רוכשים נכס להשקעה ויכולים ליהנות מתשואה מדהימה שאותה יהיה ניתן למנף, וכל זה עם מינימום סיכונים. 

השקעות קנייה מכירה ניתן לעשות תמיד אך חשוב לוודא שעושים אותם באופן חכם ומדויק, באופן כזה שישרת אתכם בעתיד ושתפסידו ממנו כמה שפחות. מהן השקעות נדל"ן? למה דווקא לבחור בהשקעות נדל"ן? למי ההשקעות מתאימות? וכיצד להתחיל להשקיע? כל התשובות מחכות לכם ממש כאן:

למה דווקא להשקיע בנדל"ן על פני תחומים אחרים?

כידוע לכם, ככל שעובר הזמן, אנחנו נחשפים ליותר ויותר אפיקי השקעה שניתן לפעול בהם. בעקבות ריבוי האופציות, רבים מתבלבלים ומתחילים ללכת לאיבוד. למרות שכן חשוב ליצור תיק השקעות רחב וכן חשוב להבין את התחומים השונים, אין ספק שהשקעות בנדל"ן הם מאסט ויש להם יתרונות רבים במיוחד לאור העובדה שהם נחשבים להשקעה בסיכון נמוך:

1. כאשר מבצעים השקעה בנדל"ן, משקיעים בנכס מוחשי הרשום על השם שלכם. אתם לא משקיעים בנייר שאתם לא רואים כמו בהשקעות אחרות ולכן הביטחון בעסקה גבוה יותר.

2. בכל שלב תוכלו למכור את הנכס. אוכלוסיית העולם צומחת בקצב מהיר, ואוכלוסיית ישראל בפרט ולכולם צריך למצוא דיור. אנשים תמיד צריכים מקום לגור בו.

3. שוק הנדל"ן לא סובל מתנודות קיצוניות (לעומת אפיקי השקעה אחרים) ולכן ההשקעה הינה יציבה ובמקרים רבים סולידית.

4. ברכישת נכס להשקעה, אתם מרוויחים פעמיים, מעליית הערך הטבעית של הדירה לאורך השנים (כתוצאה מתנודות בשוק הנדל"ן) ומדמי השכירות שתקבלו משוכרי הנכס.

השקעות בנדל"ן, למי זה מתאים?

השקעה בנכסים יכולה להתאים לכולם. אבל, לטווח הארוך, רק אלו שיתמידו, יוכלו לפרוץ את הסכר ולהגיע לתוצאות מדהימות. כיום, יש כל כך הרבה אפשרויות בשוק, לכל מצב ולכל סיטואציה, גם לאלו שאין להם הון עצמי. כל האפשרויות האלו פותחות דלתות ובאמצעותן ניתן להשקיע בנכסים ולמנף את העסקאות. מעסקה לעסקה תוכלו לצבור הון ולמנף גם אותו, ואת האמת? השמיים הם לא הגבול.

אז איך מתחילים?

רוב אלו שמשקיעים בנדל"ן הם כאלו שלא למדו את התחום, הם צברו הון כזה או אחר והתחילו, יש כאלה שעושים את הכול באופן עצמאי והפכו את התחום למקצוע שלהם, ויש כאלו שנעזרים באנשי מקצוע שיעשו עבורם את כל העבודה, להם יהיה נשאר לאשר ולחתום על החוזה.

נהיה כנים, תחום הנדל"ן הוא לא תחום קל או פשוט. צריך לצבור ידע רב וככל שיש לך יותר ניסיון, כך העסקה שתעשה תהיה מוצלחת יותר. אך, השקעות מוצלחות כמו, השקעות נדל"ן במרכז הארץ או השקעות נדל"ן בראשון לציון בפרט, ניתן לעשות עם אנשי מקצוע שילוו אתכם לכל אורך התהליך.

השקעות נדל"ן מבצעים רק עם MYSIDE! 

אם החלטתם שעליכם להשקיע בנדל"ן, עליכם להתחיל לפעול ואתם ממש לא חייבים להתחיל לפעול לבד. אנחנו, בחברת MYSIDE נוכל ללוות אתכם בתהליך, לאתר ולרכוש את הנכס הראשון שלכם בהתאם לצרכים שלכם. לאחר מכן, נוכל לעזור בהשכרת הנכס ועד שתחליטו למכור אותו ולהתחיל להתקדם לעסקה הבאה. 

במהלך השנים צברנו כל כך הרבה ניסיון פרקטי והתחברנו לאנשי מקצוע מוכשרים בתחומם וכל מה שנותר לכם לעשות הוא להגיע, להקשיב ולהתחיל לצעוד למען החלום שלכם. אנחנו מזמינים אתכם להגיע למשרדים שלנו ולהתייעץ, אף פעם לא מאוחר מדי להתחיל. לפרטים נוספים, צרו איתנו קשר.

בואו נדבר

השאירו פרטים ונחזור אליכם
בהקדם לשיחת ייעוץ חינם!

דילוג לתוכן